Nu aan het lezen

EEN FILM MET SOPHIA – Herman Koch

VUUR EN WIND – oorlogsgedichten 1941-1945 – Muus Jacobse

KNOPEN EN KANT 1 – Penelope Sky

KNOPEN EN HAAT 2 – Penelope Sky

KNOPEN EN PIJN 3 – Penelope Sky

KNOPEN EN SPIJT 4 – Penelope Sky

KNOPEN EN SCHULD 5 – Penelope Sky

KNOPEN EN EER 6 -Penelope Sky

DE STILLE – Gerben Hellinga

DE SCHREEUWENDE WENTELTRAP (Lockwood & Co 1) – Jonathan Stroud

DE FLUISTERENDE SCHEDEL (Lockwood & Co 2) – Jonathan Stroud

DE JONGEN MET DE LEGE OGEN (Lockwood & Co 3) – Jonathan Stroud

DE VLAMMENDE GEEST (Lockwood & Co 4) – Jonathan Stroud

HET LEGE GRAF (Lockwood & Co 5) – Jonathan Stroud

HET EILAND VAN VERLOREN WOORDEN – Heather Fawcett

KRITIEK VAN DE CRIMINELE REDE – Michael Gregorio

DE LESSEN VAN MENEER PICQUIER – Marc Roger

WISSELSTROOM – Rob Baetens

ONDINE – Arby Valentine

MARIEBOE, Het spook van Villa Donkerhout – Michael Reefs

VALSE GETUIGE – Karin Slaughter

DE PLOTTERS – Un-Su Kim

DE DODENLEEFSTER – Jaap Boekestein

DE HEKS VAN LIMBRICHT – Susan Smit

SHUGGIE BAIN –  Douglas Stuart

OSCAR – Yvonne Franssen

STUK VAN JOU 1 – Sophie Jackson

STIL VAN JOU 2 – Sophie Jackson

WESTERBORK 1939-1945 – Harm van Veen

PINGWING – Rick Meijer

WENDIGO – Mark Groenen

SKYGGE – Mark de Groot

BOSLUST – Nan Adams , een cozy crime 1

OPLAADPUNT – Nan Adams, een cozy crime 2

NACHTLAWAAI – Nan Adams, een cozy crime 3

KERSTVLUCHT – Nan Adams, een cozy crime 4

DRAGON WINGS 1 , Broken truth – Elizabeth Kayland

DE WRAAK VAN KNOR – Tosca Menten

VOCHTIGE STREKEN – Charlotte Roche

ESCAPE ROOM THRILLER – HET GEHEIM VAN DE SPEELGOEDMAKER – Eva Eich

ESCAPE ROOM THRILLER – DE SCHADUW VAN DE RAAF – Eva Eich

DODELIJK PAPIER – Aster Berkhof

HELEMAAL ALLEEN – Daja Maston

ALLEEN DE KNOR WORDT NIET GEBRUIKT – Yvonne Kroonenberg

STAD DER NEVELEN – Carlos Ruiz Zafón

LIEFDE  ZONDER VERLEDEN – Anne May deel 2

LIEFDE ZONDER  OORDEEL – Anne May deel 1

PINGPING – Mariët Meesters

NIEMAND ZEGGEN – J.D.Arlidge

ABSINT – Dominique de Bruyne

IK HERINNER ME JOU – Elly Persons

VARKENSLIED – Anja van Briemen

MOZAIK – Youssef Jahfa

DE ERFENIS VAN EEN GETINT MEISJE – Sjo Velland

HONEY, ARE YOU THERE ? – Elly van Driel

DE BETOVERING VAN DE TOREN – Patricia Bouwhuis-Ooyevaar

DE JONGEN DIE AUSCHWITZ TEKENDE – Thomas Geve

DE BUURHEKS EN HET RAADSEL VAN DE STER – Wendy Noordzij

DE DIEREN VAN LOCKWOOD MANOR – Jane Healy

RECHERCHEUR DE KLERCK EN HET LIJK IN TRANSITO – P. Duedonné

ALS DODEN SPREKEN – MEL HARTMAN ( deel 2 dodenrijkserie)

SCHITTEREND LICHAAM – Agustina Bazterrica

WAAROM MOET IK U TEGEN JOU ZEGGEN? – Karin Driegen

EERSTE MOORD – Walkees (Kees van der Wal)

HET GEHEIM VAN HET KLAVERTJESPLEIN – Michael Reefs

MEISJE A – Abigail Dean

ONKRUID – Simone Grimberg

SPIEGELEFFECT – Marleen Hartog

DUISTERE GEHEIMEN – K.T Sterling en Ellen Kusters

FUZZ het is winter, FUZZ het is zomer – M.A.T. Peskens

HOTEL DE BOTEL IN HET HOTEL – Eugenius Quak

WODKA en RANJA – Yvonne Sonke

DE OLIFANT IN ONS – Emily Puck

KWADE GEEST – Mark van Dijk

ALEX B. – Arjan Alberts

HET MEISJE DAT VLAM KON VATTEN – J. Sharpe

UIT DE DUISTERNIS – J.Sharpe

MEERMIN TRANEN – K.Sterling

EEN ZWARTE ROOS OP HET PLEIN – meerdere auteurs

KERSTMIS ONDER VUUR – David Prenger

VERRAAD MET SINTERKLAAS – Bies van Ede

ZOU DE SINT WEL KOMEN – Hinke Piersma

DE WAARDHEID – Sandra J. Paul

SPIEGELEFFECT – Marleen Hartog

ANTIDOTUM – Stef Bloem

RECHERCHEUR DE KLERCK EN DE ONGRIJPBARE DOOD – P. Dieudonné

IN HET HOL VAN DE RAT – Kim Verheugen

WAAROM MOET IK U TEGEN JOU ZEGGEN? – Karin Driegen

DE MYSTERIES VAN ROBBIE CORBIJN – Anne van Doorn

DE MAN MET ZWARTE LAARZEN – O.G.Wilkins

LOSLATEN DOET PIJN – Marianne Swinkels

DODELIJKE AFREKENING – Camille Jacobs

DODENWAKE – Stephen King

HET LICHT DOOIT – Xander Jongejan

THIJSJE WIL EEN PRIJSJE – Mariska Bogaerds

ONS HUIS – Louise Candlish

DE LAATSTE GRENS – Dominique de Bruyne

BIJ DE BEUK LINKSAF – José Huurdeman

DE SPEELGOEDMAN – Heleen van den Hoven

HANNELORE – Frank Krake

DODELIJKE AFREKENING – Camille Jacobs

CHRISTOPHER PLUM EN DE WOESTE WATERSTAF – Tamara Geraeds

ANIMAL RENDERING, de geschiedenis van kadaververwerking – Anne Marie Oudejans

DE MAN DIE ZIJN GEWETEN ONTLASTTE – Anne van Doorn

DE HOGEPRIESTERES VAN ARUC – Tibisay Felida

KEUTELTJE – Jennifer Weerman

RECHERCHEUR DE KLERK EN HET DOODVONNIS – P.Dieudonné

ACHTER DE MAAN IS NIETS – Chris Perdieus

BLOEDMAAN – Johnny Bollé

HEKSJE MARIELOES – Sophie Schollaert

WREDE ONSCHULD – Marianne Swinkels

TOVERNIES – Jolanda van Dijk

DONKER VERLANGEN – Thea Christine van Dijk

LIEVER DIER DAN MENS – Pieter van Os

HET VERSCHOLEN DORP – Jeroen Thijssen

SAARTJE WIL EEN TAARTJE – Mariska Bogaerds

BLAUW – J.B.Hathewine (J.B.Ocean)

RAVENZWART BLOED – Kim Verheugen

DE BUURHEKS EN HET LIED VAN DE NATUUR – Wendy Noordzij

SILVESTER EN DE LEKKE LUCHTBALLOn – Willeke Brouwer

WERVELSTOF – Suzanna Esther

EGYPTISCH BLAUW – Johnny Bollé

LILLY & BRITT EN HET SPROOKJESAVONTUUR – Niels Damen

VRACHTBRIEF – Miriam Guensberg

KWELLING – Tamara Geraeds

DE OVERLEVERS – Rik Raven

HIJ DOET NIKS,HOOR ! Fiona Huisman

EASY DOEKOES – Youssef Jafha

DE EXPERIMENTEN – Marion Pauw

NIEMAND GELOOFT MIJ – Marianne van Buitenen

TWEESPRONG – HINK-STAP-LEEF! – Monique van Goozen

MIJN INDIANENNAAM WAS BLANKE APPEL – Dorothea Born

VROUWEN & HONDEN – Marianne van Buitenen

JUSTIN EN DE BOEKBEWAARDER – Marcel Heunks

CYANIDE – Melanie van Garderen

DE TAFEL VAN TARZAN – Xander Jongejan

WIE IS ER NU STOER ! – Niesje Huizing

DE BELOFTE – Stephan van Erp

DE QUMRAN CONTROVERSE – Jos Kremers

SPOOKJES VERHALEN  – Jos Kremers

STRUCTURE 1 CHAOS&STRUCTURE –  Marielle Brouwer

BLINDE DRIFT – Belinda Bauer

UITGEBROED – Pat Creanbroek

PRETTYBOY – Ingrid Oonincx

KAMPEERNACHT – Rients Faber

MIJN NAAM WAS SYLVIA- Marianne van Buitenen

WAAN EN WILLEKEUR – Jtb Jansen

HET VEEN – Ton Zevenhoven

PETER EN MO EN DE DRUGSBENDE – Marc Jan van Dam

BREEKPUNT – Rick Meijer

DORUS EN Ko – Helga Warmels & Marieke Ten Berge

HARNAS VAN HANSAPLAST – Charlotte Musaerts

ONDER CRIMINELEN – Esther van der Star

TWEE KLEINE VISJES – Sofie Schollaert

DE MEISJESKLEEDKAMER – Karen Connelly

FUZZ, het is lente – M.A.T.Peskens

KINDEREN VAN DE RIVIER – Lisa Wingate

DE TATOEËERDER VAN AUSCHWITZ – Heather Morris

DE VROUW OP HET PERRON – Agnita de Ranitz

FUZZ, het is herfst – M.A.T Peskens

VERMINKTE TOEKOMST – Melissa Skaye

JUSTIN EN DE BOOM VAN OORSPRONG – Marcel Heunks

MEESTERWERK – TIEN – Joke Gunter

DE VIJAND – Tom Wood

OORSPRONG – Dan Brown

MANNENJACHT – Marion van de Coolwijk

WEET JE NOG ? – Nora Robb en J.D.

DOODVERKLAARD – Inge Verbruggen

WAANZIN – Suzanne Wouda

HOOFDZAAK – Mariska Overman

BEET – Sietske Scholten

IN ONSCHULD – Melissa Skaye

ECHO – Tamara Geraeds

TEGENWERELD – Tamara Geraeds

IK ZIE JOU – Claire Mackintosch